7.6
Takip Et

Exhibition Of Fireworks

Güçlü ve becerikli Shin Na-ra bir zamanlar kariyer kadını olmayı hayal ediyordu, ancak hayatının en iyi yıllarını yedi yaşındaki erkek arkadaşı Kang Seung-woo’yu destekleyerek geçirdi. Şimdi başarılı bir muhasebeci ve işsiz ve hızla otuzda yaklaşıyor. Na-ra, Seung-woo ile evlenmeyi umuyor, ancak bir iş gezisinden döndükten sonra, beklenmedik bir şekilde, yıldönümlerinde ayrıldı ve ona sadece bir ilişkisi olmadığını, diğer kadına aşık olduğunu söyledi. Cha Mi-rae adında bir kozmetik müdürü.

Acılarını boğmak için Na-ra çok miktarda alkol içer ve bilmeden, Seung-woo’nun bir keresinde onu bir bardak soju şekeri veren yüzüğünü bilmeden düşürür . Bir yabancı olan Na In-jae, yüzüğü görmeden atışı içiyor ve ikisi de hastanede kalıyor.

Daha sonra, Na-ra, erkek arkadaşını çalan kadınla yüzleşmeye karar verir, ancak Mi-rae’in kozmetik firmasında bir iş ilanı dikkatini çeker. Kaybedecek bir şeyi olmayan Na-ra, 20 yaşındaki kız kardeşi Na-kyung’u lise mezunu olarak görüyor ve şirkette satış görevlisi olarak çalışmaya başlıyor. Sadece şansı, Na-ra’nın meslektaşı, Mi-rae’ye aşık olduğu ortaya çıkan In-jae’dir. İkisi işyerinde sürekli çarpışır, Na-ra ile ja-ine olgunlaşmaz ve bozulmaz. Ama bilmediği şey ise In-jae’nin aslında alttan başlayarak halatları öğrenmeye zorlayan şirketin başkan yardımcısının oğlu olduğu.

Exhibition Of Fireworks

Exhibition Of Fireworks Bölümler

İzledikleri
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)